14 Ocak 2015 Çarşamba

Kitap Tanıtımı: Gölgeler - Paula WestonGaby Winters yaklaşık bir yıl önce ikiz kardeşi Jude’u bir trafik kazasında kaybetmişti. Kazadan sonra bedeni iyileşmişti ama acısı hâlâ ilk günkü gibi tazeydi ve kâbusları bitmiyordu: Her gece kâbuslarında iblislerle ve cehennemin diğer yaratıklarıyla savaşıyordu.

Ve sonra karşısına Rafa çıktı. Rafa, sadece kâbuslarında sık sık gördüğü çocuk değildi, aynı zamanda ikiz kardeşi Jude’la da bir geçmişleri olduğunu iddia ediyordu. Gaby, hayatı ve kendi hakkında bildiğini düşündüğü gerçeklerin sadece birer yalan olduğunu kabul etmek zorunda kalmıştı ve bulması gereken gerçekler kâbuslarındaki gölgelerde gizliydiler.

Rafa kimdi? Refaimler kimlerdi? Ve en önemlisi Gaby kime güvenebilirdi?

“Sıkı, zekice yazılmış ve farklı… Okuduğum en iyi melek temalı kitaptı!” – Alpha Reader 

2 yorum:

  1. Baya merak ediyorum bu kitabı. Melek temalı kitapları çok seviyorum ve fazla seçenek yok aslında. Gittikçe artması çok güzel. Tabi bir yandan, hepsi birbirine de benziyor gibi geliyor okudukça. Ama umarım bu farklıdır. Yabancı Yayınları ciddi anlamda şaha kalktı son dönemde! Teşekkürler bu güzel kitabı paylaştığın için. :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ben de çok merak ediyorum, Melek temalı kitaplar bir ara çoktu sonradan düşüşe geçti farklı türler yerlerini aldı falan. Yabancı Yayınları'na güveniyorum güzel çıkacak Gölgeler. :D Rica ederim ne demek. :))

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...