1 Temmuz 2015 Çarşamba

Okuyorum: On Küçük Nefes - KA Tucker


Arka Kapak Yazısı: Sadece nefes al Kacey. On küçük nefes. İçinde Tut. Hisset. Sev.
Dört sene önce sarhoş bir sürücünün neden olduğu trafik kazasında annesiyle babasını, erkek arkadaşını ve en yakın kız arkadaşını kaybeden Kacey Cleary'nin hayatı yerle bir olmuştu. Hâlâ kazadan sonra arabanın içinde sıkıştığı anı ve annesinin son kez aldığı nefesi hatırlayan Kacey, geçmişini geride bırakmak istiyordu. İki otobüs bileti alan Kacey ve on beş yaşındaki kız kardeşi Livie, hayatlarına yeniden başlamak üzere Michigan'dan kaçıp, Miami'ye gelmişlerdi. İlk başlarda, geçim sıkıntısı çektikleri hâlde, Kacey endişeli değildi. Her şeyin üstesinden gelebileceğini düşünüyordu. Tek istisna, 1D dairesindeki gizemli komşularıydı.
Alev alev yanan mavi gözleri, derin gamzeleri ve kusursuz bedeniyle Trent Emerson, iyi çocuk ve kötü adam arasındaki karşı koyulmaz çizgiyi temsil ediyordu. Trajik geçmişinden sonra katı bir mizaç geliştiren Kacey, herkesi kendinden uzak tutmaya kararlı olsa da ikisi arasındaki karşılıklı çekime dayanmak çok güçtü. Trent ise Kacey'nin herkese kapattığı kalbine girmek için her şeyi yapabilirdi... Her ikisinin dünyasını paramparça edecek müthiş bir sırrı açıklaması gerekse bile.
Uzun bir aradan sonra On Küçük Nefes ile okuyamama sorunumu biraz kırdım sanırım. Bugün başladığım kitabın yarısını geçtim. Açıkçası şu an için beklediğim kadar iyi çıkmadı ama ileride n'olur bilmiyorum. Tanıtım yazısındaki "müthiş sır" hakkında tahminlerim var, o doğru çıkarsa hüsran olacak, sürpriz bir final gelirse beklediğimi buldum diyeceğim. *.* Yorumunu çok yakında paylaşacağım, kitabı okuyan varsa nasıl bulmuştunuz?

1 yorum:

  1. Sonuç şaşırtıcı olursa ben de okuyabilirim bu kitabı konusu güzel yorumunu bekleyeceğim sonuyla ilgili ;)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...