3 Eylül 2016 Cumartesi

Bu Yazın En'leri - Mim Yazısı

Sıcaklar henüz geçmemiş olsa da eylül ayına girdik. Yaz mevsimi bana göre değil, sonbaharın bir an önce kendini göstermesini bekliyorum. Üniversiteden yeni mezun oldum, bu yaz son tatilim olsun diyerek iş aramadım. Muhtemelen okullar açıldığında da çalışmıyor olacağım. Yani aslında sonbaharın gelmesi bana işsiz olduğumu hatırlatacak ama neyse. :3 

Blogunu severek takip ettiğim Kağıttan Dünyam beni yaz mevsiminde okuduklarım ve izlediklerimle ilgili birkaç soruda etiketlemiş. Uzun zamandır mim yazısı yazmamıştım. Özlemişim doğrusu. ^.^ Kağıttan Dünyam'ın bloguna  buradan ulşabilirsiniz. Blogu yeni olmakla beraber çok güzel yazılar yazıyor. Mutlaka bakın lütfen. =)

Sorulara gelecek olursam:

1) Bu yaz okuduğun en güzel kitap:Vampirle Görüşme - Anne Rice. Yorumuna buradan ulşabilirsiniz.

2) Bu yaz keşfedip okuduğun en güzel kitap: Bu yaz okuduklarımın hepsi önceden bildiğim kitaplardı.İhtiyaç sadece yeniydi, başka seçeneğim olmadığından onu yazıyorum. :3 Yorumuna buradan ulaşabilirsiniz. 

3) Bu yaz okuduğun ve sana en büyük hayal kırıklığını yaşatan kitap: Hayal kırıklığı yaşadığım kitap olmadı sanırım.

4) Bu yaz izlediğin en güzel film: 3 aylık süreçte izlediğim her şey aklımda değil o yüzden son zamanlarda izlediklerimden seçeceğim. :D Belle'i geçen sene izleyip çok beğenmiştim. Dün tekrar izleyesim geldi. Tarihi filmleri seviyorsanız mutlaka izleyin. 

5) Bu yaz dinlediğin en güzel şarkı: Wish That You Were Here - Florence + Machine. Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children'ın şarkılarından biri galiba. Çok sevdim, filmi de heyecanla bekliyorum. =)


6) Bu yazı bir kelime ile tarif et: Bunaltıcı. *_*  2016'da olanlara bakarsak lanetli bir yıldayız zaten. 2017 hemen gelsin, belki bir şeyler düzelir. 

Sorular böyleydi. Ben de tatlı kıs Benherneysemo'yu ve Devrik Cümleler'i  davet ediyorum. Ayrıca görüp de yapmak isteyen herkes katılsın. =) 

10 yorum:

 1. Uzun zamandır mim görmüyordum. Önceden ne çok yapılıyordu ya :( Şimdi herkes instagramda etiket yapıyor :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet öyle oldu maalesef, kitap bloglarının yerini bookstagramlar aldı. -_-

   Sil
 2. Ay inanmıyorum çok mutlu oldum :)) En kısa zamanda hatta yarın bu mimi yapacağım çok teşekkürler,paylaşımın da çok güzeldi zevkle okudum:)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Rice ederim, yazımı beğenmene çok sevindim. Seninkini de heyecanla bekliyorum. =))

   Sil
 3. Kesinlikle çok bunaltıcı bir yaz, hatta çok bunaltıcı bir yıldı -,- Bu arada güzel yorumun için teşekkür ederim :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Kazasız belasız bitecek bu yıl inşallah. Rica ederim, beni etiketlediğin için tekrar teşekkürler. =)

   Sil
 4. Bloguma bakarsanız çok sevinirimmm:)))

  YanıtlayınSil
 5. Vampirle Görüşme *_* Mim ^_^ Ve Tatlı Kıs ben :* Yapacağım hemen, teşekkürler tatlı kıs :*

  YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...